DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.43.40
Головна » 2016 » Грудень » 8 » Google розраховує повністю перейти на чисту енергію вже в наступному році
10.00.51
Google розраховує повністю перейти на чисту енергію вже в наступному році
      Перевести всі свої об'єкти (офіси, магазини, ЦОД) на поновлювані джерела енергії хоче не тільки Apple, яка особливо часто рапортує про успіхи в цьому напрямку. Цю ж мету переслідують і інші технологічні компанії зі світовим ім'ям, в тому числі і Google. Остання, до слова, впевнено рухається до досягнення цієї мети. Точніше кажучи, Google розраховує, що вже в наступному році всі належні їй об'єкти повністю перейдуть на електрику, що отримується від поновлюваних джерел енергії.

У даному випадку мається на увазі енергія, придбана у інших компаній, які займаються отриманням електроенергії за допомогою сонячних електростанцій і вітроелектричних установок. Звичайно, це зовсім не те ж саме, що безпосередньо живити дата-центи і офіси від об'єктів відновлюваної енергетики (це неможливо, а точніше, економічно невигідно, в силу різних факторів, пов'язаних з логістикою і природою електричних мереж). У той же час це означає, що Google забезпечувала фінансуванням досить різноманітних проектів відновлюваної енергетики, щоб покрити свої величезні потреби в енергії - за підсумками 2015 року всі об'єкти Google сумарно використовували 5,7 ТВт⋅г енергії.

Щоб відзначити цю віху і для підвищення прозорості своїх планів, пов'язаних з переходом на поновлювані джерела енергії, Google опублікував величезний 72-сторінковий звіт по захисту навколишнього середовища (PDF), де розповідається, що хорошого для природи вже зробила компанія, і запустив спеціальний екосайт, на якому зібрані всі ініціативи Google, націлені на скорочення світового споживання енергії зокрема і захисту навколишнього середовища в цілому. При всіх своїх досягненнях Google не збирається спочивати на лаврах. Прямо зараз компанія нарощує свої інвестиції в об'єкти відновлюваної енергетики для забезпечення стабільного енергопостачання в режимі 24/7 і планує зосередитися на тих регіонах, де вона здійснює свою діяльність.

Само собою, кістяком цього плану є маркетингова і екологічна складові, але є в ньому і фінансова вигода. Ціни на відновлювану енергію постійно знижуються і є більш стабільними, якщо порівнювати з цінами на енергію, яка припадає на викопні джерела. Так що в перспективі Google може не тільки домогтися економії, але і стабільності в розрахунках витрат на енергію, необхідну для роботи того чи іншого об'єкта. При цьому в Google особливо підкреслюють, що мріють про той день, коли вся наша планета перейде на чисту енергію.

Джерело:
Engadget i Google
Переглядів: 177 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: