DVI

Четвер, 22.02.2018, 18.46.53
Головна » 2017 » Липень » 23 » Google пропонує всім бажаючим віртуально прогулятися по МКС за допомогою сервісу Street View
11.40.31
Google пропонує всім бажаючим віртуально прогулятися по МКС за допомогою сервісу Street View
      З сьогоднішнього дня всі бажаючі можуть прогулятися по відсіках Міжнародної космічної станції (МКС) за допомогою сервісу Street View від Google. При цьому панорами супроводжуються анотаціями, які дають додаткові пояснення і допомагають користувачам зрозуміти, що конкретно зображено на фото.

Всі необхідні для проекту зйомки провів астронавт Європейського космічного агентства Томас Песке, який пробув на МКС шість місяців. При цьому через специфічні обмежень в космосі було неможливо зробити знімки Street View за технологією, яку Google використовує зазвичай.

Тому Google спільно з експертами НАСА розробили спосіб, який дозволив створити фотографії в умовах невагомості за допомогою звичайної дзеркальної камери та іншого обладнання, що знаходиться на борту. Після цього відзняті кадри були «склеєні» в панорамне зображення на Землі.

Почати віртуальну прогулянку варто з модуля Cupola, призначеного для спостереження за поверхнею Землі, космічним простором і працюють у відкритому космосі людьми або технікою, для цього достатньо перейти за наступним посиланням.

Нагадаємо, що вже 16 років астронавти працюють і живуть на МКС в 15-ти пов'язаних модулях на висоті 400 км над Землею. При цьому МКС це не просто центр вивчення космосу, необхідний для майбутніх місій на Місяць, Марс і астероїди. Завдяки наявності такої станції вчені можуть збирати дані про земні океани, атмосферу, сушу, проводити експерименти і дослідження, які неможливо здійснити на Землі, вивчати реакцію тіла людини на тривале перебування в невагомості і т.п.

Джерело: Google
Переглядів: 301 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: