DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.40.32
Головна » 2016 » Вересень » 16 » Google пропонує $ 350 тис. хакерам, які зможуть зламати смартфони Nexus 6P і 5X
16.00.18
Google пропонує $ 350 тис. хакерам, які зможуть зламати смартфони Nexus 6P і 5X
      Компанія Google повідомила про запуск нової програми під назвою Project Zero Prize. Це ще один конкурс Google, який дає хакерам і фахівцям з інформаційної безпеки відмінну можливість непогано заробити на улюбленій справі. Це як Pwnium, націлений на пошук вразливостей в браузері Google Chrome або ОС Chrome OS, але для Android. За успішний злом смартфонів Nexus 6P і 5X пошуковий гігант готовий викласти півцарства чималу суму - $ 350 тис.
В рамках конкурсу Project Zero зацікавлені дослідники повинні будуть зосередитися на пошуку вразливостей або пов'язаних між собою помилок, які дозволять зловмисникові надати віддалене виконання довільного коду. Але є одна маленька заковика (ну хто б сумнівався, так?) - Все, що Google дає учасникам змагання - це номер телефону та адресу електронної пошти.

До участі в конкурсі допускаються творці експлойтів, здатні успішно вразити будь-яку версію Android Nougat на смартфонах Nexus 5X і 6P. Варто зазначити, що $ 350 тис. - це сума всього призового фонду конкурсу. Сума грошової винагороди залежить від ступеня серйозності знайденої уразливості. Володар першого місця може розраховувати на грошовий приз у розмірі $ 200 тис. За другий місце передбачено двоє менше - $ 100 тис. За третє місце ще вдвічі менше - $ 50 тис.

Деталі про змагання можна дізнатися в офіційному блозі проекту Project Zero.

Джерело: Engadget
Переглядів: 114 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: