DVI

Вівторок, 23.10.2018, 01.38.56
Головна » 2017 » Грудень » 31 » Google припиняє продаж планшета Pixel C
09.17.48
Google припиняє продаж планшета Pixel C
      На самому початку цього року Google без зайвого шуму прибрала зі свого онлайн-магазину молодшу версію планшета Pixel C з 32 ГБ флеш-пам'яті, а під завісу пошуковий гігант аналогічним чином поступив і зі старшою модифікацією на 64 ГБ. Таким чином можна констатувати той факт, що продажі планшета Pixel C, випущеного два роки тому, остаточно припинені.

Планшет Google Pixel C був представлений у вересні 2015 року. Молодша модель з 32 ГБ флеш-пам'яті коштувала $ 499, старша 64-гігабайтна версія - $ 599. Раніше Google кілька разів пропонувала знижки на планшет, але, ймовірно, інтерес до пристрою знизився до того рівня, що компанії не залишилося нічого іншого, як припинити продажі.

Ось перекладений текст офіційної заяви Google з приводу припинення продажів Pixel C:

«Зазвичай все так і відбувається з застарілими продуктами, які вже кілька років представлені на ринку, і зараз ми приймаємо відставку Pixel C, пристрій більше недоступний для покупки. Втім, ми намагаємося оновлювати і всіляко підтримувати пристрій - ось тільки недавно вийшло свіже оновлення Android 8.0, щоб користувачі могли і далі отримувати максимум можливостей при роботі з ним. Наш новий Google Pixelbook поєднує в собі краще від ноутбука і планшета, що робить його ідеальним варіантом для тих, хто шукає універсальний пристрій».


Планшет Pixel C відноситься до ранніх зусиль Google з розвитку апаратного бізнесу. З його допомогою Google хотіла оживити попит на планшети з Android, але, на жаль, зараз вже можна констатувати, що спроба перезавантаження Android на ринку планшетів не вдалася. Про це красномовно говорить останнє речення із заяви Google. А ще на це вказує те, що посилання на Pixel C тепер веде на сторінку з Google Pixelbook. Абсолютно очевидним є той факт, що зараз ChromeOS зайняла місце, яке ще недавно Google відводила Android. Хромбуки можуть запускати додатки Android в віконному режимі, вони пропонують більше можливостей для роботи в мережі і багато з них коштують дешевше Pixel C. До того ж, в мережі давно говорять про те, що Google готує трансформований планшет під управлінням ОС Chrome OS зі зйомкою клавіатурою. Іншими словами, створюється стійке відчуття, що в сегменті планшетів Google тепер ставить на Chrome OS. До речі, чутки про те, що Google працює над створенням Chrome OS для планшетів були ще в далекому 2011 році.

Джерело: The Verge i Google Store
Переглядів: 51 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: