DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.32.49
Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Google представила Wifi - свою відповідь Eero і іншим маршрутизаторів для пористих мереж
08.37.12
Google представила Wifi - свою відповідь Eero і іншим маршрутизаторів для пористих мереж

      Вчора компанія Google анонсувала безліч новинок. Однією з них є маршрутизатор Wifi, про який ми вже писали в кінці минулого місяця. Новинка є прямим конкурентам Eero і іншим подібним домашнім системам Wi-Fi. Варто відзначити, що ринок маршрутизаторів для Google новим не є - в минулому році вона представила маршрутизатор OnHub, який надихнув багатьох виробників на випуск власних аналогів, але Wifi - це перший продукт Google для будинку такого роду.

Як і Eero, Google Wifi дозволяє створювати повне покриття і надійне підключення до мережі за рахунок використання декількох однойменних модулів, які з'єднуються між собою автоматично. Завдяки технології Network Assist система автоматично визначає оптимальний канал з найкращою швидкістю для кожного з підключених до мережі пристроїв.

Новинка відповідає класу AC1200, підтримує 2×2 MIMO IEEE 802.11a/b/g/n/ac (2,4 і 5 ГГц), Bluetooth Smart, має два порти Gigabit Ethernet, 512 МБ оперативної і 4 ГБ флеш-пам'яті. Основою виступає неназваний чотирьох ядерний процесор, який працює на частоті 710 МГц. Управління здійснюється за допомогою мобільного пристрою, підключеного через Bluetooth. Є різні настройки батьківського контролю, що дозволяють обмежувати доступ до мережі дітям на час виконання шкільних завдань або іншої роботи по дому.

Розміри Google Wifi рівні 106,12х68,65 мм, маса - 340 г.

Купувати Google Wifi можна по одному ($ 129), або відразу наборами з трьох штук ($ 299). До речі, Google Wifi коштує відчутно дешевше Eero, яка продається за ціною $ 199 за штуку і $ 499 за комплект з трьох. У США маршрутизатор Google Wifi стане доступний для замовлення в листопаді, а через місяць - у грудні - почнуться його поставки.

Джерело: The Verge
Переглядів: 157 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: