11.28.18
Google показала інтерфейс Stadia, але багато функцій будуть недоступні на момент запуску
      Напередодні запуску ігрового стрімінгового сервісу Stadia, який запланований на 19 листопада, компанія Google показала, як він буде виглядати і працювати. Також представники компанії розповіли, які функції не вдалося реалізувати до моменту релізу.

Почнемо з позитиву. Google продемонструвала інтерфейс Stadia, включаючи приклади домашніх екранів, установки, списку друзів, налаштувань та інших елементів. На вкладці Home можна вибрати, де користувач хоче грати: на смартфоні або пристрої Chromecast. Меню дозволяє вибрати якість потоку і використання трафіку. Наприклад, опція Best visual quality забезпечує відео 4K HDR, але споживає до 20 ГБ трафіку в годину, а Limited data usage вимагає всього лише близько 4,5 ГБ трафіку в годину, але при цьому дозвіл знижується до 720p. Також є варіант Balanced, при виборі якого «Stadia визначає оптимальну якість на основі швидкості вашого інтернет-з'єднання».
 
Google також продемонстрував «список друзів», який ковзає вгору з нижньої частини екрану, коли користувач натискає значок людей поруч зі своїм профілем. Власний статус відображається як онлайн, простоюють, зайнятий і оффлайн. Компанія також показала, як буде здійснюватися підключення до контролера Stadia через смартфон при першому використанні. Після цього буде досить натиснути кнопку Stadia контролера.

Нарешті, демонструвалися такі елементи головного екрана, як аватар, остання зіграна гра і карусель «Ваші ігри». Бічна панель показує якість зв'язку і як отримати доступ до друзів. В цілому, Google зробив інтерфейс Stadia досить простим для сприйняття.

Що стосується функцій, які не будуть доступні на момент запуску сервісу, то їх перелік виявився чималим. По-перше, підтримка існуючих пристроїв Chromecast Ultra не буде доступна відразу ж в день запуску Stadia. Така підтримка потребує програмного оновлення, випуск якого відбудеться через деякий час після запуску сервісу. Спочатку запускати ігри можна буде тільки на тих версіях Chromecast Ultra, які будуть поставлятися разом з контролерами. Вони спочатку містять потрібну версію прошивки.

Крім того, до 19 листопада виявляться неготова функції Stadia Connect, State Share і Crowd Play, які дозволяють гравцям приєднувати інші ігри і додавати контент до ігор. Перша гра з підтримкою Stream Connect з'явиться лише в кінці року. А ігри з підтримкою State Share і Crowd Play і зовсім «будуть випущені в наступному році».

Разом з тим, функція Family Sharing з'явиться не раніше початку наступного року. А до того часу Google рекомендує користувачам купувати другу копію гри для облікового запису дитини.

Ще відразу ж після запуску сервісу користувачі не зможуть побачити свої досягнення, хоча вони будуть враховуватися. Нарешті, після запуску Stadia 19 листопада може знадобитися кілька днів, щоб отримати контролер, тому для початку користувачам доведеться грати за допомогою клавіатури або миші.

З огляду на велику кількість недоробок і недоступних функцій на момент релізу Stadia, виникає цілком логічне запитання - чому б компанії не перенести запуск сервісу на кілька тижнів, щоб додати багато бракуючих можливостей? І у Google є на нього відповідь, навіть якщо комусь вона може здатися не зовсім логічною. Компанія заявила, що вона використовує той же підхід поступового розгортання, що і з іншими продуктами, такими як «Пошук» і YouTube - спочатку запускаються ключові можливості, а потім компанія «приступає до випуску додаткових функцій».

Джерело: Engadget
Переглядів: 531 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close