DVI

Субота, 21.04.2018, 06.53.30
Головна » 2016 » Липень » 29 » Google перейменував населені пункти Криму в сервісі Google Maps в рамках закону про декомунізацію
11.30.28
Google перейменував населені пункти Криму в сервісі Google Maps в рамках закону про декомунізацію

      Компанія Google змінила назви ряду населених пунктів Криму в сервісі Google Maps відповідно до недавньої постановою Верховної Ради, прийнятим в рамках декомунізації.


Так, в смт. Куйбишеве Бахчисарайського району тепер відображається на картах Google як селище міського типу Албат, Новоульяновка цього ж району тепер називається Отарчік, село Фурманівка цього ж району -село Актачі, село Улянівка Чернопольскої сільської ради Білогірського району - село Султан-Сарай і так далі.

Нові назви відображаються не тільки в українській, а й у російській та інших версіях Google Maps.

Справедливості заради відзначимо, що поряд з новими назвами відображаються і старі. Також Google Maps підтягує статті з Вікіпедії зі старими назвами.

Як відомо, Верховна Рада прийняла постанову про перейменування низки населених пунктів у Криму в травні. У постанові зазначено, що вона набирає чинності «з моменту повернення тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастопіль під загальну юрисдикцію України». Таким чином, Google вирішила змінити назви населених пунктів, не чекаючи набрання відповідним рішенням чинності.

Джерело: ЕП
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: