DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.31.30
Головна » 2016 » Серпень » 24 » Google намалював святковий дудл з нагоди 25-ї річниці незалежності України
21.00.53
Google намалював святковий дудл з нагоди 25-ї річниці незалежності України
      Ось вже двадцять п’ятий рік поспіль 24 серпня всі українці в єдиному пориві відзначають національне свято – День незалежності України. З нагоди цієї знаменної події компанія Google традиційно намалювала черговий святковий дудл для головної сторінки свої пошукової системи. Зображення витримано в синьо-жовтих кольорах. Нижню частину займають жовті соняшники, верхню – блакитне небо.
Як завжди в таких випадках, при наведенні курсора на зображення з’являється надпис, який говорить про подію, якій, власне, і присвячений малюнок. По натисканню можна перейти до результатів пошуку по фразі «День незалежності Україні», подивитись як проходить святкування по різним містам і ознайомитись з останніми подіями, пов’язаними зі святкуванням.

Редакція DVI.at.ua не змогла залишитись осторонь цієї надзвичайно важливої для всієї країни дати, від щирого серця вітає Вас, наші любі читачі та партнери, з 25-річницею незалежності Україні і згадати слова із вірша видатного українського письменника Володимира Сосюри:

Любіть Україну у сні й наяву,

Вишневу свою Україну,

Красу її вічно живу і нову,

І мову її солов’їну.

Слава Україні!

P.S. Ну і, звісно, за традицією: Слава Україні!

Переглядів: 118 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: