DVI

Субота, 20.01.2018, 12.41.21
Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Google купила FameBit, щоб полегшити взаємодію між авторами контенту на YouTube і спонсорами
18.42.57
Google купила FameBit, щоб полегшити взаємодію між авторами контенту на YouTube і спонсорами

      Google анонсувала покупку компанії FameBit. Остання являє собою майданчик, де творці контенту можуть знайти спонсорів для своїх роликів.

Купуючи FameBit, Google намагається підвищити привабливість сервісу YouTube для творців авторського контенту. Тепер крім базової монетизації вони зможуть укладати прямі угоди зі спонсорами. Зараз їм доводиться самостійно займатися пошуком спонсорів або підключатися до медіамереж, що забирає час і гроші.

При цьому сама компанія Google заявляє, що вона не має наміру конкурувати з багатоканальними медіамережами. Відзначається, що у авторів буде вибір, яким чином їм взаємодіяти з брендами. А придбання FameBit дозволить зробити ринок більш демократичним, завдяки чому навіть початківці автори зможуть знайти бренди, зацікавлені в просуванні на їхніх каналах. У той же час компанії зможуть простіше знаходити авторів, які створюють найбільш підходящий для їх продуктів контент.

Вартість угоди з купівлі FameBit поки не повідомляється. Спочатку компанія продовжить працювати в якості незалежного підрозділу.

Джерело: techcrunch
Переглядів: 156 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: