DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.46.59
Головна » 2016 » Серпень » 15 » Google Fuchsia - нова універсальна операційна система, заснована не на Linux
20.00.25
Google Fuchsia - нова універсальна операційна система, заснована не на Linux

      Компанія Google розробляє принципово нову операційну систему. Проект носить назви Fuchsia, а перші пов'язані з ним напрацювання вже можна знайти у відповідних репозиторіях на Github і Google Git. Очікується, що в майбутньому Fuchsia стане повноцінним членом сімейства ОС Google, куди зараз входять Android і Chrome OS.

На відміну від згаданих Android і Chrome OS, які засновані на Linux, розробка Fuchsia ведеться на базі нового ядра Magenta.
Головною відмінною рисою Magenta є підтримка широкого спектру пристроїв різних форм-факторів, від базових пристроїв сегмента IoT до настільних систем. Міркуючи чисто теоретично, можна припустити, що в майбутньому з'явиться безліч ноутбуків, смартфонів, носимої електроніки і розумних гаджетів для розумного будинку, що працюють під керуванням цієї ОС.

В якості основної мови програмування в Fuchsia використовується доморощений Google Dart. У числі інших підтримуваних мов і стандартів згадується JSON, SSL, Google GO, LLVM і Rust. Також повідомляється про використання фреймворка Flutter для створення призначеного для користувача інтерфейсу. Завершує картину Escher, що підтримує ряд візуальних ефектів. Очевидно, що зовнішній вигляд інтерфейсу Fuchsia буде витриманий в стилі дизайнерської концепції Material Design.

Зрозуміло, ще належить дочекатися офіційного анонса «Фуксії», але вже зараз є ряд підтверджених програмістами Google деталей. Як повідомляється, проект Google Fuchsia є відкритим, що пояснює його появу та публікацій до офіційного анонсу. В кінцевому підсумку Google планує все задокументувати і представити Fuchsia як годиться, але компанія поки не визначилася з тимчасовим вікном для анонса продукту.

Коли саме вийде Fuchsia, поки залишається лише гадати, але сумнівів у її існуванні вже точно бути не повинно.

Джерело: 9to5google

Переглядів: 87 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: