DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.27.03
Головна » 2018 » Вересень » 28 » Google, Facebook, Twitter, Mozilla і інші компанії об'єдналися для боротьби з фейковий новинами на території ЄС
10.00.53
Google, Facebook, Twitter, Mozilla і інші компанії об'єдналися для боротьби з фейковий новинами на території ЄС
      Google, Facebook, Twitter, Mozilla і інші технологічні та рекламні компанії затвердили угоду, згідно з яким взяли на себе зобов'язання реалізувати нові заходи і інвестувати в нові технології для боротьби з поширенням фейкових новин в європейському сегменті інтернету.

Відзначимо, що в ЄС зараз активно шукають методи запобігти або хоча б мінімізувати проблеми напередодні виборів, які відбудуться наступної весни. З цією метою в квітні цього року європейські чиновники закликали технологічні компанії представити план боротьби з поширенням фейкових новин в інтернеті. В іншому випадку IT-гігантам погрожували новою регуляторною політикою, спрямованою на зниження рівня дезінформації в мережі.

Згідно з текстом угоди, компанії будуть інвестувати в продукти, технології та програми, які допомагають жителям ЄС приймати обґрунтовані рішення, коли вони стикаються з новинами в інтернеті, які можуть бути помилковими, і визначати достовірність інформації, а також полегшують європейським користувачам пошук різних точок зору.
«У рамках угоди будуть підтримані зусилля, спрямовані на розробку показників надійності інформації у співпраці з компаніями-постачальниками новин», - додають в альянсі.
Група також взяла на себе зобов'язання розробити нову політику, спрямовану на запобігання публікацій неправдивої реклами, наприклад, шляхом обмеження рекламних послуг для рекламодавців, помічених у поширенні недостовірної інформації в інтернеті. Крім того, компанії погодилися, при певних обставинах, допомагати рекламодавцям відслідковувати розміщення оголошень в певних країнах.

Учасники альянсу обіцяють щорічно звітувати про роботу по боротьбі з фейковими новинами. Крім цього, звіти будуть надаватися на розгляд «незалежній третій стороні».

Європейський комісар з питань цифрової політики Марія Габріель привітала цей крок і закликала компанії активніше працювати над вирішенням проблеми фейкових новин.

Джерела: «Європейська правда», Bloomberg
Переглядів: 9 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: