DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.57.01
Головна » 2016 » Вересень » 30 » Google, Facebook, Microsoft, IBM і Amazon об'єдналися, щоб прискорити дослідження в галузі штучного інтелекту
08.00.42
Google, Facebook, Microsoft, IBM і Amazon об'єдналися, щоб прискорити дослідження в галузі штучного інтелекту

      П'ять найбільших технологічних компаній заявили про співпрацю з метою донести до широкого загалу інформацію про переваги штучного інтелекту. За даними The New York Times, компанії Google, Facebook, Microsoft, IBM і Amazon провели зустріч, на якій було обговорено проект, пов'язаний з ШІ. Ця ініціатива отримала назву Partnership on Artificial Intelligence to Benefit People and Society.

У даної ініціативи є кілька цілей, просвіта суспільства щодо користі ШІ є лише однією з них. Компанії також мають намір підтримувати дослідження штучного інтелекту і рекомендувати кращі практики в областях етики, прозорості та приватності, коли справа доходить до досліджень ШІ. Крім того, планується створити відкриту платформу, в рамках якої зможуть спілкуватися дослідники і великі гравці галузі.

«Ми вважаємо, що технології штучного інтелекту відкривають величезні перспективи для підвищення якості життя людей і можуть бути використані, щоб допомогти людству вирішувати важливі глобальні проблеми, наприклад, зміна клімату, забезпечення продуктами харчування, усунення нерівності, охорона здоров'я та освіта», - запевняють учасники Partnership on Artificial Intelligence to Benefit People and Society.

Всі зазначені компанії мають власні проекти в сфері штучного інтелекту. Так, у IBM є Watson, у Google - DeepMind, у Amazon - Alexa, у Microsoft - Cortana, у Facebook ШІ використовується в багатьох сферах роботи однойменної соцмережі.

Організатори Partnership on Artificial Intelligence to Benefit People and Society зацікавлені в розширенні кількості учасників. Велися переговори з Apple щодо приєднання до проекту, але поки що вони не дали результату. У майбутньому ситуація може змінитися.

Джерело: Engadget
Переглядів: 115 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: