DVI

Субота, 18.08.2018, 12.56.29
Головна » 2018 » Липень » 28 » Google Drive - восьмий продукт компанії з більш ніж мільярдом активних користувачів
11.25.11
Google Drive - восьмий продукт компанії з більш ніж мільярдом активних користувачів
      У минулому році на конференції Google I/O було оголошено, що в Google Drive налічується понад 800 млн активних користувачів і більше 2 трлн файлів. Зараз же стало відомо, що близько 1 млрд людей по всьому світу використовують хмарне сховище пошукового гіганта. Про це оголосили в рамках конференції Google Cloud Next в Сан-Франциско.

На жаль, поки не можна сказати точно, коли був досягнутий поріг в мільярд активних користувачів Google Drive. Представники компанії лише відзначили, що кордон точно буде пройдений на цьому тижні. Цілком ймовірно, що це вже сталося.

У будь-якому випадку, Google Drive - це восьмий продукт пошукового гіганта, який набрав один мільярд активних користувачів. Раніше цей рубіж підкорився сервісам Search, Gmail, Chrome, Maps, YouTube, Play Store і ОС Android. Більш того, у останньої вже в минулому році було більше 2 млрд користувачів у всьому світі.

Залишається додати, що хмарне сховище Google Drive було запущено в 2012 році, а недавно Google представила нові тарифи Google One і впровадила ряд нових поліпшень, які використовують останні напрацювання компанії в області машинного навчання.

Джерело: techcrunch
Переглядів: 9 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: