DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.16.24
Головна » 2017 » Червень » 16 » Google Drive скоро дозволить робити резервну копію всього ПК
07.00.49
Google Drive скоро дозволить робити резервну копію всього ПК

      В кінці цього місяця хмарний сервіс зберігання даних Google Drive отримає оновлення, яке перетворить його в повноцінний інструмент для резервного копіювання.


Говорячи більш конкретно 28 червня вийде нова версія клієнтського додатка під назвою Backup and Sync для Windows і macOS. Додаток дозволить робити резервні копії будь-якого каталогу на комп'ютері. По суті, можна буде по папках перенести в хмарне сховище Google Drive все що зберігаються на ПК, головне мати для цього відповідний тарифний план з достатнім об'ємом дискового простору. Зараз для синхронізації даних використовується одна локальна папка Google Drive.

Виглядає все так, ніби новий додаток Backup and Sync замінить нинішні додатки Google Drive і Google Photos Backup в деякій мірі. Google відзначає, що новий інструмент Backup and Sync націлений в першу чергу на пересічних користувачів, а бізнес-користувачам поки рекомендують продовжувати користуватися актуальним додатком Drive.

Всіх подробиць по Backup and Sync розробники не дають, так що повного уявлення про всі його можливості немає. З великою ймовірністю можна буде відкривати і працювати з деякими найбільш поширеними типами файлів, що зберігаються непосредстенно в хмарному сховищі. Але ось чи буде можливість синхронізувати дані між декількома комп'ютерами, використовуючи хмарний сервіс Drive в якості посередника, поки невідомо.

В цілому Backup and Sync здається вельми корисним нововведенням; користувачі Dropbox вже давно просять розробників сервісу реалізувати щось подібне замість схеми з однієї локальною папкою, але поки безуспішно. Надавши більше можливостей по синхронізації, Google забезпечить своєму хмарному сервісу Drive суттєву перевагу над конкурентами.

Джерело: The Verge i Google
Переглядів: 78 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: