DVI

Четвер, 21.02.2019, 07.53.55
Головна » 2018 » Травень » 14 » Google буде вимагати, щоб виробники Android-смартфонів випускали регулярні оновлення безпеки
07.19.45
Google буде вимагати, щоб виробники Android-смартфонів випускали регулярні оновлення безпеки
      Під час проведення конференції для розробників Google I/O 2018 глава напрямка Android Security Девід Клейдермачер розповів про зміни, які будуть реалізовані в системі безпеки Android P. При цьому він зазначив, що завдяки Project Treble компанія Google спростила для OEM-партнерів випуск оновлень для Android -пристроїв.

Разом з тим, Google оновила угоду з OEM-партнерами і включила в нього вимогу випускати регулярні патчі безпеки. Це призведе до істотного збільшення кількості пристроїв, які отримують регулярні оновлення безпеки.

На жаль, поки що не надаються більш докладні відомості про цю нову вимогу щодо випуску оновлень безпеки. Не уточнюється як часто вони будуть виходити і як Google буде контролювати виконання цього зобов'язання партнерами.

Нагадаємо, ще в травні минулого року Google запустила Project Treble - ініціативу, яка спростить, а заодно і прискорить процес виходу оновлень, за рахунок реалізації свого роду модульності. Точніше кажучи, розробники відокремили каркас ОС від низькорівневої реалізації, тим самим спростивши процес випуску нових оновлень.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 70 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: