DVI

Понеділок, 22.01.2018, 02.07.19
Головна » 2016 » Серпень » 31 » Google більше не буде використовувати бренд Nexus для випуску смартфонів
17.00.39
Google більше не буде використовувати бренд Nexus для випуску смартфонів

      Прийдешні смартфони Google, що розробляються компанією HTC і фігурують під кодовими назвами Marlin і Sailfish, не матимуть жодного стосунку до сімейства пристроїв Nexus. Більш того, нових смартфонів Nexus більше чекати не варто, оскільки Google вирішила відмовитися від подальшого використання цього бренду. Пристрої вийдуть на ринок під іншим ім'ям, яким саме - поки неясно, хоча згадується про бажання пошукового гіганта сфокусуватися на власному бренду Google. Так стверджує джерело.

Припущення про те, що Google може відмовитися від використання торгової марки Nexus і замінити логотип Nexus на скорочену версію власного логотипу у вигляді літери «G» висловлювалися і раніше, так що це чергове підтвердження цих «побоювань». Поки складно сказати, в якому напрямку піде компанія Google, яка витратила роки і величезні ресурси на поділ апаратного і програмного забезпечення по брендам Nexus і Google. Також не зрозуміло, зміни торкнуться лише смартфонів або програми Nexus в цілому.

Відмова від використання бренду Nexus зовсім не носить символічний характер. Як стверджується, нові пристрої Google будуть поставлятися на ринок під управлінням спеціальної версії Android 7.0 Nougat, яка сильно відрізняється від того «голого» Android, який ми звикли бачити на пристроях Nexus. Що конкретно зміниться, поки невідомо. Але тут можна згадати слова глави компанії Google Сандарам Пічая, який в червні згадав про намір компанії бути більш «самовпевненою» при розробці пристроїв Nexus. В рамках конференції Recode Code глава Google прямо заявив про плани по розширенню функціональних можливостей Android на пристроях Nexus і впровадження безлічі нововведень по програмній частині.

Джерело: AndroidCentral і The Verge
Переглядів: 100 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: