DVI

Субота, 21.04.2018, 12.35.43
Головна » 2016 » Грудень » 19 » Гонтарева не знає, кому точно тепер належить «Приват24», але стверджує, що він не особливо-то і відрізняється від конкуруючих «Ощад24»
15.59.39
Гонтарева не знає, кому точно тепер належить «Приват24», але стверджує, що він не особливо-то і відрізняється від конкуруючих «Ощад24»
      На ранковому брифінгу, присвяченому «несподіваною» націоналізації «ПриватБанку» , стався один вельми курйозний момент.

Коли журналіст ресурсу LB.ua попросив Валерію Гонтареву прокоментувати чутки про те, що одна з сильних сторін «ПриватБанку» - система інтернет-платежів «Приват24» - нібито виділена в окрему компанію, то нинішня глава НБУ заявила наступне:

«Що стосується системи Приват24. Зараз команда Національного банку і команда Фонду гарантування, це більше 100 чоловік, знаходяться в Приватбанку в Дніпрі. І власність на всі програми, на все програмне забезпечення, на всі основні фонди цього банку ми будемо визначати, де знаходиться».

Далі - цікавіше. На уточнююче питання, чи належить система Приват24 «ПриватБанку», Гонтарева не змогла дати відповідь. Однак зазначила, що інтернет-сервіси інших українських банків не особливо відрізняються.

«Якщо ви подивитеся на Ощад24, або на Райффайзен24, або на Альфа24, може, ви і знайдете [в Приват24] більше додаткових сервісів, але вони не дуже відрізняються. Це маркетинговий хід, що це [Приват24] найкраща програма в світі», - цитує джерело слова Гонтаревої.

На щастя, трохи пізніше перший заступник голови правління Приватбанку Олег Гороховський у відповіді на одне з повідомлень в соцмережі Facebook вніс повну ясність у це питання, чітко заявивши, що Приват24 тепер належить державі.

Джерело: lb.ua

Переглядів: 167 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: