DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.05.55
Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Голосовий помічник Google Assistant підтримує вже більше 10 тис. різних пристроїв, а лідер ринку Amazon Alexa - понад 20 тис. пристроїв
10.00.33
Голосовий помічник Google Assistant підтримує вже більше 10 тис. різних пристроїв, а лідер ринку Amazon Alexa - понад 20 тис. пристроїв
      На початку цього року Google відрапортувала, що її голосовий помічник Assistant підтримує близько 1,5 тис. різних пристроїв. Станом на початок травня таких пристроїв з підтримкою Google Assistant було вже 5 тис. І ось зараз пошуковий гігант похвалився, що його асистенту вдалося перевищити позначку в 10 тис. сумісних пристроїв, вироблених більш ніж 1 тис. компаніями.


Таким чином, можна констатувати досить суттєве зростання темпів поширення Assistant, який зараз доступний на вельми широкому спектрі пристроїв, починаючи від розумних колонок і смартфонів і закінчуючи різного роду кухонної і великої побутової технікою. Насправді список можливостей Assistant досить широкий і не обмежується суто атомізацією будинку. Бажаючі можуть ознайомитися з ним за наступним посиланням.

Як відомо, Google Assistant є одним з чотирьох найпопулярніших на сьогоднішніх день голосових помічників. При цьому лідером сегменту є Amazon Alexa, який з недавнього часу прописався і на вентиляторах систем рідинного охолодження ПК. На вересневій презентації новинок Amazon хвалилася, що її асистент Alexa, який, як відомо, недавно подружився з асистентом Cortana компанії Microsoft, встановлений на 20 000 різних моделей пристроїв від більше 3500 різних компаній. Якщо так піде і далі, то незабаром голосові помічники захоплять світ в буквальному сенсі цього слова.

Джерело: androidpolice
Переглядів: 9 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: