DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.24.20
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Глава Ubisoft: наступне покоління ігрових консолей може стати останнім
18.00.16
Глава Ubisoft: наступне покоління ігрових консолей може стати останнім
      Ера ігрових консолей в недалекому майбутньому може підійти до кінця, вважає Ів Гіймо - глава Ubisoft, однією з найбільших компаній з розробки відеоігор. На зміну потужним приставкам прийдуть дешеві і нескладні пристрої, які транслюють ігри з хмарних серверів.
«Я вважаю, що ми ще побачимо нове покоління консолей, але все йде до того, що крок за кроком апаратного забезпечення буде все менше і менше, - заявив Гіймо. - З часом стрімінг стане доступним для більшості гравців, і потреба мати вдома складні пристрої відпаде.

Зрештою стрімінг захопить всю ігроіндустріі».
Відзначимо, що перехід до нової стрімінгової моделі зараз може здаватися малоймовірним, так як потокова трансляція ігрового контенту з високою роздільною здатністю пов'язана з низкою проблем, починаючи від інпут-лага і закінчуючи необхідністю мати вдома швидкісне інтернет-з'єднання. Саме з цієї причини робочі стрімінгові сервіси типу PlayStation Now або GeForce Now, хоча і знайшли своїх шанувальників, не загрожують витіснити приставки.

Але якщо перенестися подумки в 2028 рік, коли очікується поява нового покоління консолей, такий прогноз виглядає цілком правдоподібним. Так, в 2007 році середня швидкість широкосмугового підключення в США становила 3,6 Мбіт/с. У 2017 це вже 18,7 Мбіт/с. Розумно припустити, що через 10 років цей показник збільшиться ще на один порядок, а то й більше. В результаті, в поєднанні з технологіями зниження лагів, ігри, що потрапляють на екрани з віддалених серверів, цілком зможуть змагатися в якості з тими, які запускають на консолі.

Причому ці зміни позначаться на всій ігроіндустріі, впевнений Гіймо.
«Ми будемо змушені працювати над доступністю проектів (хоча б ААА-класу), щоб в них можна було грати на будь-якому пристрої.

Я переконаний, що можливість транслювати ресурсомісткі ігри на мобільні телефони і телевізори багато що змінить в індустрії », - підсумував підприємець.
Наостанок зазначимо, що раніше Гіймо оголосив про те, що Ubisoft буде поступово відходити від моделі випуску нових тайтлів. Замість цього компанія зосередиться на довгограючих мультиплеєрних проектах, що мають на увазі довгостроковий розвиток і реіграбельність. За словами розробників, такі ігри більш прибуткові, ніж проекти, випущені по «традиційної моделі».

Джерела: hightech.plusVariety
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: