DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.07.40
Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Глава Siemens стурбований тим, що інтернет може розділити світ на переможців і невдах
13.00.59
Глава Siemens стурбований тим, що інтернет може розділити світ на переможців і невдах
      У Кремнієвій долині відсоток бездомних - один з найвищих в США. Глава Siemens Джо Кезер вважає це наслідком бінарності цифрових технологій. І викликом для всього світу.

«Чому в Кремнієвій долині відсоток бездомних - один з найвищих? Тому що існує величезна соціальна нерівність, - заявив Кезер. - Я вважаю, що найголовніший виклик, що стоїть сьогодні перед лідерами бізнесу, - як відповісти на цей соціальний поділ».

Глава Siemens визнає, що інтернет підштовхнув нову промислову революцію, яка в кінцевому рахунку справила позитивний вплив на людство, проте попереджає, що «ваги можуть гайдатись і в іншу сторону».

«Підключення відкриває дорогу прозорості, і це може привести нас до ще більшого розшарування суспільства ... За своєю природою інтернет бінарний, і він природним чином ділить світ на переможців і невдах. Нам потрібно дуже ретельно продумати, як скоротити цей розрив», - зазначив Кезер.

Також керівник Siemens закликав бізнесменів не чекати ініціативи від урядів, а діяти самостійно.

«Чи допоможуть нам політики? Абсолютно точно ні, - стверджує він. - Вся геополітика стурбована насамперед питанням особистої вигоди і не піклується про потреби інших».

Джерела: hightech.plusFortune
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: