DVI

Вівторок, 23.10.2018, 02.46.44
Головна » 2018 » Січень » 4 » Глава Intel знав про уразливість в процесорах, коли в минулому році продав майже всі належні йому акції компанії
18.08.33
Глава Intel знав про уразливість в процесорах, коли в минулому році продав майже всі належні йому акції компанії
      До проблеми вразливостей в сучасних процесорах зараз прикута максимум уваги користувачів у всьому світі. І ось зараз з'ясувався ще один вельми цікавий факт про Intel, а точніше про її гендиректора Брайана Кржаніч.

Дослідники Google Project Zero повідомили Intel і інших про факт існування уразливості ще 1 червня 2017 року. І представник Intel підтвердив це ресурсу Business Insider.

Це означає, що, продаючи 29 листопада 2017 року свої акції Intel (прямими угодами і з використанням опціонів) на загальну суму $ 24 млн, глава компанії Брайан Кржаніч вже знав про проблему.

Що ще цікавіше, Кржаніч продав майже всі акції Intel, залишив собі мінімальний пакет в розмірі 250 тис. акцій, який він зобов'язаний мати відповідно до трудового договору.

У Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) відмовилися від коментарів щодо можливого початку розслідування з цього приводу.

Представник Intel заявив, що ця угода ніяк не пов'язана з уразливістю в процесорах компанії, вона була укладена в рамках стандартного плану продажу акцій.

І все ж певні питання вона викликає. Справа в тому, що щоб уникнути звинувачень в інсайдерській торгівлі керівники публічних компаній зазвичай заздалегідь узгоджують з комісією плани з продажу акцій відповідно до правила Rule 10b5-1 (c). Так ось, згідно з документами SEC, Кржаніч склав план 30 жовтня. Тобто, на той момент він вже знав про уразливість. У той же час представник Intel категорично заперечує зв'язок між цими двома подіями, так що, можливо, - це, дійсно, лише збіг.

Тим часом, на закритті торгів на біржі NASDAQ у середу, 03 січня, акції Intel впали в ціні на 3,39%, - до $ 45,26 за штуку. Після закриття сесії падіння продовжилося.

Джерело: Business Insider
Переглядів: 52 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: