DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.28.38
Головна » 2017 » Червень » 21 » Глава General Electric: тотальна автоматизація підприємств в найближчому майбутньому - це «повна нісенітниця»
09.00.48
Глава General Electric: тотальна автоматизація підприємств в найближчому майбутньому - це «повна нісенітниця»

      Роботизовані системи допоможуть підняти ефективність праці, але повної автоматизації виробництв чекати не варто. Більш того, сама ідея про те, що роботи в найближчому майбутньому можуть взяти на себе управління заводами, - це «повна нісенітниця». Про це заявив Джеффрі Іммельт, глава General Electric.

На його думку, сьогодні більш актуальним є питання низької продуктивності робітників, тому технології найближчим часом займуться її підвищенням, а не тим, щоб скорочувати робочі місця.

 
«У GE працює 330 000 чоловік, і вчора жоден з них не був максимально продуктивним, більш того, ніхто з них за все життя ніколи не працював цілий день продуктивно. Таким чином, я вважаю, що перший етап революції, яку принесуть цифрові інструменти, буде полягати в підвищенні продуктивності існуючої робочої сили, а не її скорочення», - цитують Іммельт журналісти.
«Я думаю, що думка, нібито в найближчі п'ять років заводи будуть переповнені роботами і що все буде автоматизовано - це просто дурниця. Виробництва в світі змінюються зовсім іншим чином», - додає глава GE.

При цьому Іммельт вважає експертів, які прогнозують настання тотальної автоматизації, просто некомпетентними в питанні.

 
«Більшість тих, хто думає, що роботу будуть робити роботи, ніколи в житті не працювали. Якщо ви коли-небудь управляли фабрикою, то розумієте, що це повна нісенітниця. І, так, просто я швидше реаліст, ніж оптиміст», - підкреслив Іммельт.
Наостанок зазначимо, що на початку серпня Джеффрі Іммельт покине свій пост після 15 років перебування на посаді, зберігши місце в раді директорів. Його місце займе нинішній глава GE Healthcare Джон Фланнери.
 
«Я думаю, що за весь цей час ми добре попрацювали і зараз для компанії настала пора змін», - підсумував Іммельт.
Джерела: CNBC
Переглядів: 93 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: