DVI

Середовище, 24.01.2018, 03.34.15
Головна » 2017 » Вересень » 11 » Глава Deutsche Bank: «Велика кількість» нашого персоналу буде заміщено роботами
11.00.57
Глава Deutsche Bank: «Велика кількість» нашого персоналу буде заміщено роботами

      Головний виконавчий директор Deutsche Bank Джон Крян заявив, що «велика кількість» співробітників компанії в кінцевому підсумку буде замінено роботами і іншими видами технологій.

Виступаючи на банківській конференції Handelsblatt у Франкфурті, Крян висловив думку, що епоха бухгалтерів і банкірів, що діють як калькулятори або рахунки, добігає кінця.

«У наших банках є люди, які ведуть себе як роботи, що роблять механічні операції, завтра у нас будуть роботи, які будуть вести себе як люди», - сказав він.

Він зазначив, що компанії для виконання завдань не потрібно стільки людей, як є зараз. Надалі потрібно знайти нові способи працевлаштування людей.

Крян не уточнив, скільки саме співробітників в кінцевому підсумку може бути замінено технологічними засобами, але сказав, що це буде «велике число». В даний час в Deutsche Bank працює близько 100 тис. співробітників по всьому світу.

Експерти вважають, що постійний розвиток технологій в банківській сфері і розвиток ринку праці приведуть до того, що велика кількість рутинних завдань (наприклад, введення даних) буде автоматизовано. Уже зараз в банках впроваджуються так звані боти-радники, які в багатьох випадках можуть справлятися з консультаціями клієнтів без залучення співробітників. У HSBC запущено такий сервіс, який «буде використовувати дані і алгоритми для надання індивідуальних порад і рекомендацій, заснованих на унікальних обставинах».

Джерело: businessinsider
Переглядів: 184 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: