DVI

Понеділок, 24.09.2018, 04.33.07
Головна » 2018 » Вересень » 11 » Глава Amazon Джефф Безос: не потрібно боятися змінювати свої переконання
18.00.49
Глава Amazon Джефф Безос: не потрібно боятися змінювати свої переконання
      Засновник Basecamp Джейсон Фрайд розповів в своєму блозі, як «кілька років тому» глава Amazon Джефф Безос зупинився в офісі компанії, щоб обговорити стратегію розвитку продукту і відповісти на питання співробітників. Під час одного з відповідей Безос поділився спостереженням про людей, які часто виявляються праві.

Він сказав, що до вірних думок найчастіше приходять люди, які не бояться змінювати свою думку. Глава Amazon не вважає, що чіплятися за хід своїх суджень до останнього - позитивна риса. Навпаки, мільярдер вважає, що розсудлива людина сьогодні може озвучити одну думку, а на наступний день розробити кардинально протилежну їй ідею.

Безос зауважив, що найрозумніші люди мислять критично, регулярно аналізують свої переконання і знаходяться в пошуках нових рішень навіть тоді, коли проблема, здавалося б, за фактом вже вирішена. Люди повинні бути відкриті для нових точок зору, нової інформації, нових ідей, протиріч і викликів власним образом мислення, стверджує глава Amazon.

Зрозуміло, це не означає, що у людини не повинно бути добре сформульованої точки зору. Але, на думку Безоса, люди повинні розглядати свою точку зору як тимчасову.

Одержимість однією ідеєю - риса тих, хто часто помиляється. Якщо хтось відмовляється поглянути на картину під різними кутами - він робить помилку, підсумував підприємець.
https://cdn-images-1.medium.com/max/1000/1*I72z6wFwGNaXhOW1_Yirmg.jpeg
Як змінився глава Amazon Джефф Безос за 19 років.

Джерело: VC

Переглядів: 19 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: