DVI

Четвер, 13.12.2018, 11.42.04
Головна » 2018 » Квітень » 11 » Gladpet - український сервіс пошуку сім'ї бездомним тваринам
16.20.46
Gladpet - український сервіс пошуку сім'ї бездомним тваринам
      З 2016 року в Одесі почав працювати онлайн-сервіс адопції (усиновлення) і допомоги бездомним тваринам GladPet.org. За 1,5 роки роботи, як зазначено на сайті, сервіс допоміг знайти господарів і прилаштувати майже 500 безпритульних тварин (кішок і собак). На цьому тижні команда, що займається розвитком проекту GladPet.org, повідомила про його розширення - тепер сервіс доступний по всій Україні, якщо точніше - в обласних і районних центрах.

Тепер будь-який бажаючий може розмістити на сайті Gladpet вихованця, якому потрібен будинок, або знайти собі домашнього улюбленця безкоштовно. Відзначимо, що сервіс доступний тільки в веб-версії, мобільного додатка поки немає і не схоже, що його випуск планується в найближчому майбутньому.

Крім сторінок з фото і коротким описом тварин, які потребують допомоги і шукають нових господарів, на сайті можна знайти адреси працюючих притулків, волонтерських і зоозахисних організацій.

Тобто, сам по собі Gladpet цілком може виявитися вельми корисним інструментом в такій важливій соціальній місії, як допомога братам нашим меншим, і допомогти у вирішенні проблем, пов'язаних з бездомними тваринами.

Працює ресурс досить просто. Притулок або приватна особа розміщує на сайті детальну інформацію про вихованця, якому потрібен будинок. Користувач сайту вибирає тварину, зв'язується з контактною особою і домовляється про зустріч. Якщо вихованець і новий потенційний власник підійшли один одному, то, після особистого спілкування, інструктажу по догляду, тварина відправляє в нову сім'ю.

Для тих, хто не готовий або з якихось причин не може взяти вихованця собі додому, але дуже хоче допомогти, є можливість стати його опікуном - купувати корм, іграшки, необхідні речі. При необхідності, оплачувати лікування і приїжджати до свого вихованця в гості до притулку.

Шукати тварин на сайті можна по виду (кішка або собака), породі, статі, віком та іншими особливостями. Також на сайті є розділ щасливих історій, де новоспечені господарі розповідають про свій особистий досвід в цій справі.

Розробники GladPet.org обіцяють незабаром перевести сайт на українську мову і закликають охочих допомогти їм у цій благородній справі - прямо зараз проект шукає представників в регіонах.
Команда сервісу Gladpet.
Всі ідеї, пропозиції співпраці та побажання щодо розвитку проекту розробники просять надсилати за адресою info@gladpet.org або в особистих повідомленнях на Facebook.
Переглядів: 36 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: