DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 07.53.26
Головна » 2016 » Листопад » 6 » General Electric удосконалює авіаційний двигун завдяки використанню 30% 3D-друкованих деталей
20.29.49
General Electric удосконалює авіаційний двигун завдяки використанню 30% 3D-друкованих деталей
      Корпорація General Electric розробляє авіаційний двигун нового покоління, спираючись на адитивні технології. За задумом інженерів, близько 30% компонентів нової силової установки будуть виготовлятися за допомогою 3D-друку, що дозволить не тільки спростити конструкцію, а й добитися значної економії ваги і зниження витрати палива.
Проект отримав назву «Advanced Turboprop» або «Високий рівень турбогвинтовий двигун». Дизайн заснований на заслуженому турбованому двигуну CT7, який широко застосовується в американському вертольотобудуванні. Цей двигун, розроблений в 70-хроках, піднімає в повітря вертольоти Bell Super Cobra, Sikorsky UH-60 Black Hawk і Boeing AH-64 Apache. Само собою, силова установка постійно вдосконалюється. У нинішньому вигляді двигун використовує титановий компресор з охолоджуваними лопатками заради підвищеної потужності і економії палива, а також електронне управління подачею палива.

Першим реципієнтом нового двигуна стане перспективний літак бізнес-класу Cessna Denali, чия розробка ведеться компанією Textron Aviation. Масове виробництво силових агрегатів планується налагодити на новій фабриці в Празі, чиє введення в експлуатацію заплановано на 2022 рік. Рання демонстраційна версія двигуна показує економію ваги в 5% і паливну економію близько 1%. Найголовніше ж - скорочення кількості деталей, що значно прискорить випробування і спростить процес сертифікації. Очікується, що фінальний варіант дозволить підвищити економію палива до 20% при 10-відсотковому прирості потужності. Випробування повноцінного 3D-друкованого прототипу намічені на кінець 2017 року.

Джерело: 3dtoday
Переглядів: 208 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: