DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.55.50
Головна » 2017 » Червень » 24 » GE розробляє великий адитивний 3D-принтер для виготовлення компонентів літаків
17.37.59
GE розробляє великий адитивний 3D-принтер для виготовлення компонентів літаків

      Технологія 3D друку поступово вдосконалюється і дозволяє створювати все більші предмети. І компанія GE в рамках свого підрозділу GE Additive зайнялася розробкою «найбільшого в світі лазерного 3D-принтера», який дозволить створювати металеві предмети в робочій камері об'ємом 1 кубічний метр.
«Апарат буде створювати методом 3D-друку авіаційні компоненти, призначені для виготовлення конструктивних елементів реактивних двигунів і деталей для літаків в один прохід», - сказав Мохаммад Ехтешамі (Mohammad Ehteshami) з GE Additive в заяві. «Він також буде застосовуватися виробниками в автомобільній, енергетичній та нафтогазовій галузях».
Адитивні принтери об'єднують тонкі шари порошкоподібного металу з лазерним променем для друку об'єктів. Такий процес дозволить виробляти складні деталі, такі як деталі реактивного двигуна, більш легкими і менш дорогими, ніж за допомогою традиційних методів лиття та зварювання. GE Aviation вже друкує паливні форсунки для реактивних двигунів, які можна знайти в літаках Airbus, Boeing і вузькофюзеляжних літаках. GE має прототип великомасштабного металевого принтера, званого ATLAS, який може друкувати 2D-об'єкти довжиною до 1 метра, але новий принтер дозволить створювати вже тривимірні об'єкти. Бета-версії нового принтера повинні бути готові до кінця цього року, а виробнича версія повинна з'явитися в 2018 році.

Джерело: Engadget
Переглядів: 100 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: