DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.25.17
Головна » 2018 » Листопад » 29 » Гарнітура MNI дозволяє глухим людям слухати музику через шкіру
10.00.13
Гарнітура MNI дозволяє глухим людям слухати музику через шкіру
      Інженери американського стартапу Not Impossible Labs представили гарнітуру, яка дозволяє слухати звуки через шкіру.

Як повідомляється, в основі технології лежить здатність нашого організму сприймати звуки не тільки традиційним способом, але і через відчутні коливання.
«Шкіра людини відчуває зміни амплітуди і інтенсивність звукового сигналу і тонко розрізняє частоти», - відзначають в Not Impossible Labs.
На основі цих даних за підтримки спільноти глухих винахідники розробили технологію Music: Not Impossible (MNI) і прилад, який «транслює» музику через шкіру власника.

Пристрій являє собою систему з чотирьох браслетів, що розміщуються на зап'ястях і на щиколотках, з'єднаних між собою ременями на плечах і спині і проводом. У браслети вбудовані акумулятори, тому окреме живлення пристрою не потрібно.

Гарнітура передає звук носію у вигляді вібрацій. Прилад взаємодіє зі звуковою системою приміщення і відправляє електричні імпульси до датчиків на шкірі, які починають генерувати необхідний вібросигнал.

Бета-тест з глухими користувачами, який пройшов в закладі Bunkhouse в центрі Лас-Вегаса, завершився успішно - випробовувані залишилися вкрай задоволені системою.

За задумом творців, технологія MNI в першу чергу буде корисна для глухих людей. Також вони рекомендують випробувати «революційну гарнітуру» різним творчим особистостям, які шукають нові шляхи для самореалізації.

Наостанок зазначимо, що комерційний варіант пристрою планується випустити вже в 2019 році.

Джерело: Not Impossible Labs
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: