19.40.05
Гаджети: ремінь-навігатор
Гаджети: ремень-навігатор

У цьому випуску читайте :

  • Ремінець- GPS Triposo ; 
  • Розумні годинник від Sony ;
  • Процесор, що працює на вині.

Високотехнологічний ремінець Triposo 

Так, не тільки GPS - навігатори допомагають вам знаходити правильну дорогу додому або в офіс компанії, що знаходиться в незнайомому місті. На ринку з'явився високотехнологічний ремінь, який підказує, куди потрібно йти, простий вібрацією. Вібромоторчик розташовані попарно, по два з кожного боку талії, і вібрують саме ті моторчики, які перебувають з правильного боку. 

Підключення до смартфону, куди вводяться координати потрібної точки, здійснюється через аудіороз'єм. Ну, і варто ремінь не дуже багато, всього 50 доларів США.

SmartWatch 2 від Sony

Зараз відразу кілька компаній випускають "розумні годинник" на ринок. Однією з таких компаній є японська корпорація Sony. Її SmartWatch 2 виходять за ціною приблизно в 200 доларів вже через кілька днів, 19 вересня.

За словами виробника, ці "годинник " підтримують роботу з Android -пристроями, і дозволяють приймати більшу частину повідомлень, а також працювати зі смартфоном без необхідності виймати такий з кишені /сумки.

Енергоефективний процесор від Intel

Корпорація Intel продемонструвала процесор, для роботи якого достатньо двох електродів, занурених у келих з вином. При цьому, звичайно, не виконується гра типу Crysis 3, але от сторіночку e - INK оновити можна без всяких проблем.

Переглядів: 273 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close