20.18.09
Гаджети: 3D принтер для харчових продуктів
У цьому випуску читайте :
  • 3D принтер для готування страв ;
  • Гірськолижні окуляри з доповненою реальністю ;
  • Сучасна щітка для миття посуду.

Готуємо страви за допомогою 3D друку 

Відразу скажу, що ця новина - про концептуальний гаджет, а не про реальний пристрої, який може приготувати смачну страву замість вас. Так от, мова йде про концепт принтера Food Creation, принтері, здатному створювати справжні шедеври кулінарного мистецтва. 

Такий принтер, за задумом, зможе створювати страви відомого смаку, дуже незвичайної форми. Наприклад, морозиво може бути подано у вигляді ажурної сіточки, яку, окрім як за допомогою високих технологій, і не зробиш.

Незважаючи на те, що це просто концепт, автори ідеї, компанія Philips, сподівається на відносно швидку реалізацію проекту. Хотілося б на це сподіватися.

Окуляри доповненої реальності Recon Transcend

Так, а тепер уже мова про окулярах доповненої реальності, які не є концептом, це готовий гаджет /аксесуар. Такі окуляри зможуть показувати безпечний шлях сноубордисту, крім того, вони будуть грати роль супутникового навігатора, показуючи карту спортсмену вже після спуску.

Буде відображатися (вірніше, відображається) і інформація про погоду, висоті над рівнем моря, кількістю пройдених кілометрів і інша інформація. Управляти пристроєм просто - для цього призначені функціональні кнопки, розміщені близько скронь, де дістатися до них максимально просто.

Electrolux Waterless Cleaner

І ще один концепт на сьогодні. Electrolux Waterless Cleaner - електронна щітка для посуду, яка діє не просто силою тертя. Цей пристрій дозволяє відокремлювати органічні молекули від поверхні посуду, видаляючи потім утворилися частинки спеціаільной щіткою. Форма щітки дозволяє їй дістатися до забруднення у важкодоступні місця.

Коли очікувати появи щітки на прилавках магазинів ? Та хто знає, адже це ж концепт, деякі з них так і взагалі не потрапляють на ринок.

Переглядів: 225 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close