DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.02.28
Головна » 2016 » Листопад » 4 » Futuremark запустила тест VRMark для перевірки готовності комп'ютера до проектів віртуальної реальності
15.00.10
Futuremark запустила тест VRMark для перевірки готовності комп'ютера до проектів віртуальної реальності

      Компанія Futuremark представила новий тестовий пакет VRMark, покликаний оцінити готовність комп'ютерів користувачів до запуску контенту віртуальної реальності, який вимагає наявності великих системних ресурсів.
VRMark містить два тести для оцінки продуктивності системи. Тест VRMark Orange Room показує високий рівень деталізації, який може бути досягнутий на ПК, який відповідає рекомендованим вимогам для HTC Vive і Oculus Rift. Якщо комп'ютер користувача пройде цей тест, тоді він готовий для двох найбільш популярних систем VR, доступних сьогодні. Тест Blue Room є більш складним і вимагає більш потужне обладнання. Якщо ПК пройде цей тест, користувач зможе насолоджуватися красою віртуальних світів на найвищих налаштуваннях. Для запуску тестів наявність шолома віртуальної реальності не потрібно.

Тест VRMark можна запускати на 64-бітових версіях Windows 10, Windows 8.1 і Windows 7 з Service Pack 1. Безкоштовна версія VRMark Basic Edition включає тільки тест Orange Room. Покупці Advanced Edition (стандартна ціна $ 19,99, в перший тиждень пропонується знижка 25%) отримають доступ і до тесту Blue Room, більш деталізованої інформації, а також зможуть відвідати обидві віртуальні кімнати в режимі Experience. Ознайомитися з тестом можна на офіційній сторінці проекту.

Джерело: techpowerup
Переглядів: 196 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: