DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.33.50
Головна » 2016 » Грудень » 13 » Функція синхронного перекладу мови Skype Translator тепер працює при дзвінках на мобільні і стаціонарні телефонні номери
10.00.20
Функція синхронного перекладу мови Skype Translator тепер працює при дзвінках на мобільні і стаціонарні телефонні номери
      У сервісі Skype розширені функціональні можливості переведення в реальному часі. Якщо раніше можливості синхронного перекладу обмежувалися голосовими і відео дзвінками між користувачами самого сервісу, то тепер спілкуватися з носіями других мов можна і при здійсненні дзвінків на мобільні і стаціонарні номери телефонів.

Щоб скористатися новою функцією, користувачам необхідно виконати три умови: бути учасником безкоштовної програми Windows Insider Program; встановити останню бета-версію програми Skype (Skype Preview); мати активний баланс в сервісі.

При виконанні всіх зазначених умов, функція синхронного перекладу буде працювати так само, як і при звичайних дзвінках в Skype. Користувачеві потрібно при наборі номера активувати «Перекладач Skype» і вибрати потрібний напрямок перекладу. Коли абонент відповість на дзвінок, йому буде відтворено автоматичне повідомлення про те, що його розмова буде записуватися і переводитися. Надалі розмова буде здійснюватися з невеликими затримками, необхідними для перекладу.

В даний час «Перекладач Skype» підтримує 9 розмовних мов: англійська, іспанська, французька, німецька, китайська, італійська, португальська, арабська та російська. Функцію автоматичного перекладу забезпечує технологія машинного навчання, тому переклад може бути не зовсім коректним.

Джерело: The Verge
Переглядів: 137 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: