DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.42.27
Головна » 2018 » Грудень » 2 » Freelancehunt опублікував рейтинг популярності банків серед українських фрілансерів і замовників, в лідерах - Приватбанк і Monobank
08.53.29
Freelancehunt опублікував рейтинг популярності банків серед українських фрілансерів і замовників, в лідерах - Приватбанк і Monobank
      Український фріланс-сервіс Freelancehunt.com проаналізував, які банки були найбільш популярні серед українських користувачів протягом 2018 року - картами яких банків найчастіше платили замовники, і на карти яких баків частіше отримували оплату фрілансери. Інформація отримана не в результаті опитування, а завдяки аналізу транзакцій, які здійснювали користувачі через платформу протягом року, таким чином інформація вийшла максимально достовірною.

Беззмінним лідером сегменту очікувано залишається Приватбанк. За рік він трохи зменшив охоплення - серед замовників особливо відчутно, знизивши показники з 81% на початку року до 72% в кінці, а серед фрілансерів - з 93% до 88%. Однак більш ніж дві третини користувачів платформи використовували для розрахунків саме карти Приватбанку. Сервіс Приват24 продовжують використовувати переважну кількість тих, хто працює або замовляє послуги в онлайні.


Онлайн-робота прямо асоціюється з онлайн-банком, і зростання охоплення Monobank це підтверджує. Цей представник українського банкінгу в кінці року вийшов на впевнене друге місце - як серед замовників, так і серед фрілансерів. Примітно, що основне зростання було саме серед тих, хто замовляє послуги віддалених фахівців - на початку 2018 року Monobank використовували майже 4% замовників, тоді як в кінці - вже понад 12%. Зростання серед фрілансерів був скромнішим - з четвертого місця і 1,28% банк піднявся на друге з 6,44% від загальної кількості виплат.

У ТОП5 за підсумками року серед замовників які оплачують послуги також входять Альфабанк (3,6%), Укрсиббанк (2,67%) і Райффайзен Банк Аваль (2,05%). У ТОП5 за підсумками року серед отримувачів оплату фрілансерів - на третьому все також Альфабанк (1,7%), за ним йде Райффайзен Банк Аваль (0,7%) і після - Ощадбанк (0,57%).


Приватбанк і Monobank істотно сприяли зростанню позицій Mastercard - серед замовників карти саме цієї платіжної системи майже у 70%, в той час як Visa - тільки у 30%.

Нагадаємо, що в кінці минулого року Freelancehunt опублікував портрет типового українського фрілансера, а також розповів, як змінився ринок фрілансу в Україні за 2017 рік.

Джерело: Freelancehunt
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: