DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.11.44
Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Французька компанія Transdev приступила до тестування безпілотного шкільного автобуса
11.00.35
Французька компанія Transdev приступила до тестування безпілотного шкільного автобуса
      Французька компанія Transdev приступила до випробувань безпілотного шкільного автобуса. Він буде пересуватися в автономному режимі на обмеженій території, зупинятися тільки в спеціально відведених для цього місцях і перевозити учнів між будинком і школою.

Як повідомляється, представлений автономний транспортний засіб побудовано на базі електричного автобуса EZ10, що випускається французьким стартапом EasyMile, його салон розрахований на 12 пасажирів. Безпілотник оснащений лазерними далекомірами і численними камерами, встановленими по всьому периметру. Передня і задня частина автобуса ідентичні, тому, прибувши до місця призначення, він може, не розвертаючись (подібно фунікулеру), поїхати назад.

Технічно новинка здатна розганятися до 48 км/год, однак в пілотному проекті її швидкість обмежена 13 км/год. Надалі, коли буде побудована вся необхідна для безпілотних автобусів інфраструктура, швидкість планується збільшити.

Випробування проходять в містечку Бебкок-Ренч, розташованому в штаті Флорида, США. На даний момент в кабіні автобуса завжди присутній інженер, який зможе перехопити управління в разі екстреної ситуації.

Якщо тестування новинки пройде успішно, компанія планує запустити безпілотні автобуси в школах по всьому штату. Також Transdev має намір випустити додаток, за допомогою якого можна буде замовляти автобус за допомогою смартфона.

Джерела: Transdev, «Фокус»
Переглядів: 17 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: