DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.21.21
Головна » 2018 » Жовтень » 30 » FPS Sample - розрахований на багато користувачів шутер від першої особи, покликаний продемонструвати останні можливості движка Unity
10.00.30
FPS Sample - розрахований на багато користувачів шутер від першої особи, покликаний продемонструвати останні можливості движка Unity
      Розробники Unity розповіли про вихід на багато користувацького шутера від першої особи - FPS Sample. Гра покликана продемонструвати останні можливості движка Unity, а також стати відправною точкою для сторонніх розробників у створенні власних ігор.

Вихідний код, графічні асети і звукові ефекти доступні по Unity Companion License і розташовуються на GitHub. При цьому завантажити можна як весь репозиторій, так і окремі компоненти проекту.

За словами розробників Unity, FPS Sample - це наступний крок у розвитку платформи. Стверджується, що над шутером працювали лише 6 чоловік.

На даний момент гра включає в себе карту для багатокористувацьких боїв до 16 гравців, 2 опрацьованих персонажа, 2 режими гри і 4 види зброї.

Особливо в FPS Sample зроблено графічну складову. Так, проект підтримує технологію High Definition Render Pipeline, яка представляє собою конвеєрну обробку реалістичної візуалізації, що спирається на закони фізики. З її допомогою, наприклад, детально опрацьовується освітлення.

Крім того, розробники оптимізували продуктивність, зокрема, задіяли технологію «клієнт-передбачення», що дозволяє гравцеві переміщатися без необхідності попередньо отримувати на це «схвалення» з боку сервера. Тим самим істотно знижується навантаження на останній.

На даний момент FPS Sample доступний тільки на ПК, в майбутньому проект планується перенести на Mac, PS4 і Xbox One.

Крім цього, розробники обіцяють прислухатися до зворотного зв'язку та розвивати платформу. Наприклад, в найближчі поновлення в шутер буде додана функція VFX Graph.

Джерела: tprogerблог Unity
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: