DVI

Понеділок, 19.03.2018, 23.56.38
Головна » 2016 » Серпень » 1 » Фотогалерея дня: завод Tesla Gigafactory зовні і всередині
18.30.40
Фотогалерея дня: завод Tesla Gigafactory зовні і всередині

      Як відомо, минулої п'ятниці відбулося урочисте відкриття Tesla Gigafactory - найбільшої в світі фабрики по виробництву акумуляторних батарей для автомобілів і домашнього використання. Наші колеги з Engadget, яким пощастило в числі перших здійснити екскурсію по Gigafactory, опублікували свій фоторепортаж з місця подій. У ньому серед безлічі фотографій Model 3 і знімків території, де розташований завод, є кілька фотографій, які дають уявлення про те, як виглядає «гігафабрика» всередині.

Відзначимо, що після завершення будівництва займана Gigafactory територія буде еквівалента сумарною площою 107 футбольних полів. Будівництво об'єкта, який вважається одним з найбільших будівель на планеті, розбите на кілька етапів. Зроблено це для того, щоб, в тому числі, досягти мети випуску 400 тис. автомобілів Model 3, на які вже оформлені попередні замовлення, до кінця 2018 року. В даний час повністю завершено будівництво секції A, а будівництво наступних «фрагментів» з одночасним встановленням обладнання ведеться повним ходом. Мабуть, коректніше буде говорити про Gigafactory у множині, а не єдиному. По суті, це група пов'язаних між собою структур.Секція A вже почала виробництво акумуляторних батарей Powerwall. У секціях B і C вже встановлено все необхідне обладнання для виробництва акумуляторних елементів, йде підготовка до початку виробництва. У секції D є тільки зовнішня стіна і міжповерхові перегородки. Як стверджується, за два дні до приїзду Engadget компанія почала будівництво секції E. За цей час будівельники встигли звести сталевий каркас.

Усередині Gigafactory зберігається аналогічна посекційне структура. Наприклад, третій поверх буде повністю відданий під складальні лінії. Там вже є одна лінія, її тестування почнеться найближчим часом.

За словами Ілона Маска, внесені Tesla і Panasonic оптимізації і поліпшення дозволять до 2020 року знизити вартість 1 кВт⋅г батарей мінімум на 30% від нинішньої ціни.

Зараз ступінь готовності Gigafactory становить менше 20%, але це анітрохи не применшує заслугу Tesla і Panasonic. Висновок підприємства на проектну потужність заплановано на 2020 рік.

Джерело: Engadget
Переглядів: 131 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: