DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.26.11
Головна » 2017 » Жовтень » 7 » Фотобанк Getty Images заборонив «фотошоп» фігури моделей
09.13.19
Фотобанк Getty Images заборонив «фотошоп» фігури моделей

      Популярний фотобанк Getty Images розіслав авторам зображень повідомлення з проханням «не надавати ніякого контенту, навіть з маркуванням creative, де є ретуш, через яку моделі виглядають більш худими - і навпаки». Як повідомляється, з 1 жовтня модератори хостингу будуть відсіювати зображення, на яких тіла моделей були наближені до так званим «ідеальним параметрам» за допомогою графічних редакторів.

Разом з тим, незначна ретуш як і раніше допускається: можна вирівняти тон обличчя, колір волосся, очей або навіть підкоригувати форму носа. Цензура стосується тільки фігури. Обмеження також поширюються на стокові зображення в належному Getty Images сховище iStock.

Відзначимо, що нові правила фотобанку вступає в силу одночасно з новим французьким законом, який вимагає інформувати читачів журналів про те, що пропорції моделей на знімках змінені в графічному редакторі. У разі недотримання закону порушникам загрожує штраф в розмірі 37 тисяч 500 євро.

Як повідомляється, ввести нові правила в Getty Images вирішили через численні дослідження, в яких було виявлено негативний вплив перегляду фото «ідеальних» моделей з глянцевих видань на самооцінку глядачів. Зокрема, вчені виявили, що через «ідеальних» фотографій у жінок часто виникає відчуття повного несприйняття та нелюбові до себе.

Джерела: KnifeDazed
Переглядів: 187 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: