DVI

Субота, 24.03.2018, 23.27.49
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Фонд BrainBasket безкоштовно навчить українських школярів програмування. І робити це він буде в ігровій формі
11.00.01
Фонд BrainBasket безкоштовно навчить українських школярів програмування. І робити це він буде в ігровій формі
      Фонд BrainBasket спільно з «Академією кодування» і IT-компанією Miratech запускають проект з безкоштовного IT-навчання дітей у віці від 9 до 11 років в найбільших містах України. В рамках програми діти будуть вивчати візуальну мову програмування Scratch, а також основи HTML / CSS і Python в ігровій формі. Заняття будуть проходити після школи в спеціальних освітніх центрах, створених на базі бібліотек.

Ініціатива реалізується в рамках всеукраїнської програми з вивчення основ програмування Technology Nation. Старт заплановано на грудень 2016 - лютий 2017 року: планується запустити 15 груп і навчити 150 школярів. Почнуть з Києва, Одеси і Львова, а до кінця року подібні групи хочуть запустити ще в десяти обласних центрах.

У перспективі подібні навчальні класи обіцяють відкрити по всій Україні, а також запустити спеціалізовані курси для дітей у віці 6-8 років (Scratch Jr) і 11-13 років (Python, HTML / CSS).

Програма заснована на курсах британської ініціативи CodeClub. Заняття будуть проводитися на українській і російській мовах, викладачами виступлять ментори програми Technology Nation, IТ-волонтери і шкільні вчителі.


Як йдеться на офіційній сторінці проекту, ігровий формат навчання посприяє вирішенню двох основних освітніх викликів українських шкіл - низьку мотивацію вивчення і слабкий рівень розуміння комп'ютерних наук».

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням. Автори ініціативи стверджують, що ніяких специфічних критеріїв відбору немає, головне - бажання вчитися у дитини чи її батьків.

Для довідки: освітній проект Technology Nation був запущений в грудні 2015 року. З тих пір заявки на участь в програмі подали понад 26 000 чоловік. З них 420 осіб пройшли відбір і надійшли на навчання, але до випуску дійшли тільки 184 учнів. У липні 2016 року розпочався другий набір на безкоштовні IT-курси всеукраїнської програми Technology Nation, за підсумками якого було зараховано 568 осіб. Сьогодні вони проходять навчання в хабах по всій країні.

Джерело: ain
Переглядів: 129 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: