DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.00.43
Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Focals - розумні окуляри, які управляються кільцем-джойстиком, надітим на палець власника
17.00.56
Focals - розумні окуляри, які управляються кільцем-джойстиком, надітим на палець власника

      Одна з головних проблем, яка постає перед виробниками розумних окулярів, полягає в тому, як зробити гаджет функціональним, зручним і при цьому не привертаючим зайву увагу своїм зовнішнім виглядом.

Команді стартапу North, здається, вдалося вирішити це завдання. Їх розумні окуляри Focals схожі на звичайні, хіба що мають широкі дужки - в одну з них вбудований міні-проектор. Сформованим ним зображення відбивається від скла і переноситься на райдужку ока, тим самим створюється ефект голограми.
Вбудований міні-проектор.

Як повідомляється, пристрій може виводити повідомлення про дзвінки й повідомлення, прогноз погоди, календар і виконувати функцію навігатора. Також за допомогою Focals, судячи з опису на сайті, можна спілкуватися з Alexa (голосовий помічник вбудований в окуляри).

Управління гаджетом здійснюється за допомогою непомітного кільця-джойстика, що продається в комплекті з окулярами. Він дозволяє свайпати повідомлення і натискати на них.

«Focals - це розумні окуляри для повсякденного використання з акцентом не на технологічність, а на комфортне носіння», - стверджує Стефан Лейк, глава North.

За словами розробників, гаджет не є конкурентом пристроям доповненої реальності на зразок Magic Leap або HoloLens. Окуляри від North не пропонують будь-яких розважальних функцій і «є, перш за все, окулярами, а не міні-комп'ютером».

«Філософія нашого продукту - не відривати користувача від реального світу», - зазначив Лейк.


Передзамовлення на Focals відкриється до кінця року, окуляри разом з джойстиком і зарядним пристроєм у вигляді футляра обійдуться в $ 1000. До слова, заряду акумулятора повинно вистачати на 18 годин роботи.

Зарядний пристрій для Focals.

На жаль, придбати окуляри можна буде тільки в офлайн-бутиках North, які відкриються в Торонто і Брукліні. За словами розробників, особливість Focals така, що оправу потрібно підлаштовувати точно під форму обличчя користувача, її виміром і будуть займатися фахівці North при замовленні в магазинах.

Джерело: Engadget

 
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: