20.38.26
Флагман у всьому - HTC One
           На телемості Нью-Йорк-Лондон глави компанії HTC сказали, що у цього телефону все найкраще. Далі у деталях.  



Перше, що спадає на думку при описі цього телефону (трохи важко називати сучасні телефони телефонами) — це важка праця розробників, дизайнерів і навіть інженерів. Та останні могли б трохи більше попрацювати.

Зараз, щоб відвоювати собі долю прихильників Android, HTC повинна зробити пристрій, що знайде покупця, навіть, без агресивної та дорогої маркетингової політики.

Дизайн



Згадки про те, що пристрій має монолітний алюмінієвий корпус у вигляді зкругленого прямокутника, одразу викликають порівняння з iPhone. Справді у анфас вони схожі, та у профіль бачимо різницю, адже краї є загнутими і у найтоншому місці товщина сягає 4 мм. А загалом розміри 137,4 x 68,2 x 9,3 мм.

Цільний корпус з алюмінію виключає будь-які скрипи та згини — тут, навіть, немає жодних вставок! Для цього була розроблена окрема виробнича лінія. Спереду неозброєним оком можна побачити стереодинаміки.

Цікаво, чи фарба якою користуватимуться тайванці буде стійкішою ніж у iPhone?

Залізо



Скажу одразу — покищо HTC One лідер серед усіх смартфонів за продуктивністю. Та й це не дивно, адже треба працювати з його 4,7" екраном, що має роздільну здатність FullHD- це дає найбільшу щільність на сьогодні — 468ppi.

Зауважте — флагманський смартфон має нормальні (як на мене, звісно, у кожного свій смак) розміри. Адже 4,7" — стандартом для «плафонів» не назвеш.

Процесором виступає Qualcomm® Snapdragon™ 600, чотириядерний, 1,7 ГГц. На борту 2 Гб DDR2 оперативної пам'яті. Для програм виділяється 32ГБ /64 ГБ пам'яті, без можливості збільшення, а також 25 Гб пам'яті на хмарному сервісі Dropbox на 2 роки.

Є всі корисні, на цей час, бездротові інтерфейси.

Інфра-червоний порт повертається! Та, на щастя, не для передачі даних, а для зручності. Виробник заявляє, що більшість користуються смартфоном біля телевізора — і щоб вони не відволікалися можуть перемикати канали, або користуватися сервісами без пульту. Хоча, ця функція буде корисна і фотографам, у яких камери мають інфра-червоний приймач для автозапуску.



Також є другий мікрофон, щоб відфільтровувати довколишні звуки під час дзвінків.

Sense 5 та ще кілька маркетингових технології



Фірмова оболонка для Android — Sense, також, була змінена. Здається, що вона перейняла трохи з Windows Phone, та, всім відомо, що у прямокутники можна помістити найбільше інформації і легше. Оболонка стала набагато легшою і тепер не заставляє дивитися на погодний віджет, що займав пів екрану, а все зосереджено на інформаційному потоці.



BlinkFeed — це технологія, що дозволяє отримувати інформацію у реальному часі і відображати її на головному екрані. Зараз доступні більше 1400 інформаційних ресурсів, які підтримуються даною технологією.



BoomSound — з назви все досить зрозуміло. Завдяки двом стереодинамікам і підсилювачу звучання буде гучним і якісним.



Sense TV — звісно, дана функція не наповнить телебачення сенсом, але точно зробить перегляд зручнішим.



Zoe — функція, що під час зйомки відео робить до 20 фото, залежно від довжини. Потім ці у галереї, замість, статичного кадру з відео буде наповнена інформацією анімація.

Камера

Фронтальна ширококутна камера для відеодзвінків має роздільну здатність 2,1 мегапіксель і може знімати відео у FullHD форматі.



Та більш цікавою є тильна камера — HTC UltraPixel.

Ось так виглядає стандартна матриця для смартфонів:



Така матриця має багато пікселів, але кожен піксель не сприймає колір вцілому, а лише один з трьох кольорів — синій, зелений або червоний. Якщо в результаті група цих пікселів отримала якийсь колір, наприклад, фіолетовий, то цей 1 піксель інтерполюється до 4, тобто роблять кілька з одного. Це корисно для мегапіксельного маркетингу, але не для якості фото.

Сенсор UltraPixel також має таке положення пікселів, але їх розмір більший. Розмір одного пікселя становить 2 мкм, а сенсор формату 1/3". Тому у Вас будуть, а у HTC вирішили не екстраполювати зображення, справжні 4 мегапікселя. Колись буде більше, хоча цього недостатньо, якщо у Вас 4К монітор і Ви завжди друкуєте зображення з телефону у форматі А4.







Також тут є функція стабілізації зображення:



Висновки

Отже, зараз, HTC One — флагман у всьому. У нього найякісніший екран, кращий звук, камера, продуктивність, непоганий дизайн і добре розроблена платформа. Що скаже ринок покаже час.
Переглядів: 446 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close