DVI

Середовище, 25.04.2018, 17.36.06
Головна » 2016 » Грудень » 8 » Fitbit офіційно підтвердила покупку розробника розумного годинника Pebble, моделі Pebble Time 2 і Core скасовані
15.02.56
Fitbit офіційно підтвердила покупку розробника розумного годинника Pebble, моделі Pebble Time 2 і Core скасовані
      Минулого тижня з'явилися чутки про те, що компанія Fitbit купує розробника розумних годинників Pebble. Тепер цю інформацію офіційно підтвердили в Fitbt.

Як зазначає співзасновник і головний виконавчий директор Fitbit Джеймс Парк (James Park), ця покупка дозволить прискорити розширення платформи і екосистеми Fitbit, і для більшої кількості користувачів продукти компанії стануть частиною повсякденного життя. Однак Парк не пролив світло на подробиці угоди.

За даними обізнаних джерел, за покупку Pebble компанія Fitbit заплатить менше $ 40 млн. Причому, основний інтерес для покупця представляють розробники програмного забезпечення, що працюють в Pebble. Засновник і керівник Pebble Ерік Міджіковскі (Eric Migicovsky) після завершення операції не перейде в Fitbit.

На сайті Pebble з'явилося повідомлення, в якому говориться, що через вплив різних чинників компанія більше не може функціонувати як незалежний суб'єкт. Тому було прийнято складне рішення закрити компанію і припинити виробництво пристроїв Pebble. Нещодавно анонсовані продукти Pebble Time 2 і Core скасовані. Покупці, які підтримали проект на Kickstarter, отримають компенсацію протягом 4-8 тижнів. Існуючі розумні годинники Pebble продовжать працювати в звичайному режимі, але їх функціональні можливості в подальшому можуть бути обмежені через відсутність підтримки.

Джерело: The Verge
Переглядів: 160 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: