DVI

Середовище, 15.08.2018, 09.46.49
Головна » 2018 » Липень » 28 » Фінальний сезон Game Of Thrones вийде в першій половині 2019 року, а перший і єдиний приквел почнуть знімати не раніше наступного року
17.21.18
Фінальний сезон Game Of Thrones вийде в першій половині 2019 року, а перший і єдиний приквел почнуть знімати не раніше наступного року
      Президент телемережі HBO Кейсі Блойс (Casey Bloys) в спілкуванні з журналістами розкрив кілька подробиць про фінальний сезон серіалу Game of Thrones / «Гра престолів» і майбутній приквел по даному всесвіту.

По-перше, прем'єра останнього восьмого сезону відбудеться в першій половині 2019 року, хоча раніше в HBO називали просто наступний рік без зазначення конкретного відрізка.

По-друге, інформація про початок зйомок приквела з робочою назвою The Long Night / «Довга Ніч» в жовтні поточного року в Белфасті виявилася невірною. Кейсі Блойс нагадав, що у проекту ще немає режисера і акторського складу, а зйомки почнуться не раніше 2019 року.

По-третє, на даний момент остаточно вирішена доля тільки одного приквела, тоді як інші чотири поки відкладені в довгий ящик. По всій видимості в HBO вирішили не гнати коней і оцінити прихильність глядачів до Game of Thrones на одному серіалі. Якщо все піде добре, тоді і можна буде подумати над ще одним відгалуженням або щільніше зайнятися другим сезоном «Довгої Ночі».

Нагадаємо, що сценарій першого приквела написала Джейн Голдман, відома за фільмами Kick-Ass, X-Men, Kingsman, «Будинок дивних дітей Міс Перегрин». Його події розгорнуться за 10 тисяч років до знайомого всім по серії книг «Пісня льоду і полум'я» сюжету, в так звану Еру Героїв. Саме тоді були засновані Великі Будинки Вестерос і сталася легендарна Довга Ніч, яка тривала ціле покоління і під час якої відбулася війна з Білими ходоками.

Джерело: Deadline
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: