DVI

Середовище, 21.11.2018, 03.38.03
Головна » 2018 » Березень » 6 » Final Fantasy XV виявилася на торрентах за кілька днів до релізу
17.18.10
Final Fantasy XV виявилася на торрентах за кілька днів до релізу
      Компанія Square Enix, відома своєю прихильністю до Denuvo anti-tamper, старанно підготувалася до пришестя одного зі своїх головних тайтлів, Final Fantasy XV на ПК. Інформація про антипіратський захист з'явилася на сторінці гри в Steam досить давно, видавець також не забув подбати про захист демо-версії, також нагородив її Denuvo.


Але, як часто трапляється - «у семи няньок дитя без ока». Китайські хакери-в-законі 3DM знайшли лазівку і примудрилися викласти повну версію гри за 4 дні до релізу. Як виявилося, скринька відкривалася просто: якщо демо-версії Steam і Windows Store були прикриті Denuvo, то в ЕА Origin тріал з'явився без будь-якого захисту. Китайські хакери просто підмінили ехе-файл і змогли запустити повну версію, доступну для попереднього завантаження. У деяких джерелах також курсує версія, що файл знаходився в папці з грою і був прихований.

Судячи з відгуків, перші три розділи працюють нормально (хтось навіть примудрився досягти дев'ятої глави без будь-яких проблем). Загальний розмір інсталяції, що з'явилася на торррентах становить близько 150 Гб з текстурами HD 4k, а це означає, що FFXV, поза всяким сумнівом, зламана. Єдина заковика в тому, що у відкритому доступі виявилася тільки сама гра. DLC, які йдуть разом з грою в разі замовлення, в зламаній версії Final Fantasy XV відсутні. 3DM обіцяють додати їх пізніше.
Так що це дуже погана новина для Square Enix і для тих, хто купив гру офіційно. Хороша новина в тому, що у обзорщиків з'явилася ще одна можливість перевірити вплив Denuvo на продуктивність системи.

Як справедливо зауважив один з користувачів: «Пірати отримали повну DRM-free версію на тиждень раніше. Покупці отримали Denuvo. Спасибі, Square Enix».

Офіційно Final Fantasy XV виходить на ПК сьогодні, 6 березня.

Джерело: DSOGaming
Переглядів: 149 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: