10.11.12
Філадельфія стала першим містом, в якому заборонено «друкувати» вогнепальну зброю
Філадельфія стала першим містом, в якому заборонено «друкувати» вогнепальну зброю
      Філадельфія, стала першим американським містом, в якому місцева влада зважилися прийняти законопроект, що забороняє використовувати 3D-принтер для друку вогнепальної зброї.

Член міської ради Філадельфії Кеніатта Джонсон, який виступив ініціатором законопроекту, в ході інтерв’ю Philadelphia Magazine повідомив, що на даний момент він не знає нікого, хто б використовував технологію 3D-друку для виготовлення зброї. Тим не менш, це не означає, що в забороні немає необхідності.

Останнім часом в Мережі все частіше з’являються новини про функціональні і доступні моделі зброї із пластику, надрукованого на 3D-принтері та програмному забезпеченні, яке дозволяє «зашифрувати» і викласти у відкритому доступі незаконні 3D-моделі зброї. Місцева влада Філадельфії побоюються, що пластикова зброя може обдурити металошукачі та існуючі системи безпеки, що в свою чергу призведе до непоправних наслідків. Поки важко сказати, яким саме чином міська влада контролюватимуть дотримання заборони, так як 3D-принтери і раніше можна використовувати вдома.

Переглядів: 188 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close