DVI

Понеділок, 24.09.2018, 05.12.12
Головна » 2018 » Вересень » 2 » Федеральна торгова комісія США шукає розробника розумного рюкзака iBackPack, який зник разом із зібраними на краудфандінгом грошима
08.00.38
Федеральна торгова комісія США шукає розробника розумного рюкзака iBackPack, який зник разом із зібраними на краудфандінгом грошима
      Федеральна торгова комісія США (FTC) оголосила в розшук засновника стартапу iBackPack. Компанія за допомогою краудфандінга зібрала $ 800 тис. на розробку розумного рюкзака, але потім її керівник в особі Дага Монахана просто зник.

Відзначимо, що стартап iBackPack в 2015 році запустив кампанію зі збору коштів на платформі Indiegogo, а в 2016 - на Kickstarter. Його засновники обіцяли вислати інвесторам розумний рюкзак, який здатний заряджати гаджети які лежать в ньому і роздавати Wi-Fi. Однак в результаті вкладники (і то - не всі) отримали тільки батареї для рюкзака і провідні зарядки для смартфонів.

У розмові з журналістами відразу кілька вкладників в кампанію розповіли, що отримали листа від FTC, в яких регулятор просив уточнити, чи отримали вони рюкзак.

Представник торговельної комісії відмовився коментувати хід справи, пославшись на закритий характер розслідування. У той же час, керівництво Kickstarter підтвердило інформацію про те, що в минулому році FTC зацікавилася краудфандінговою кампанією iBackPack зважаючи на велику кількість скарг від вкладників.

Також стало відомо, що регулятор оголосив в розшук Монахана за звинуваченням у шахрайстві.

Джерела: The Vergehightech.fm, Crowdtoolz
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: