DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.25.56
Головна » 2016 » Вересень » 13 » Фармацевтичний гігант Sanofi і Alphabet будуть разом працювати над новими методами лікування діабету
14.00.12
Фармацевтичний гігант Sanofi і Alphabet будуть разом працювати над новими методами лікування діабету

      Компанія Verily Life Sciences (раніше носила назву Google Life Sciences), яка входить до холдингу Alphabet, спільно з французькою фармацевтичною компанією Sanofi створять нове спільне підприємство з метою боротьби з діабетом.

Нове СП під назвою Onduo отримає фінансування від учасників в сумі $ 500 млн. Компанія сфокусується на тому, щоб реалізувати можливість для хворих на діабет «жити повноцінним здоровим життям». Цього планується досягти шляхом розробки комплексних рішень, що поєднують пристрої, ПО, медикаментозні засоби і професійний догляд, які дозволять просто і розумно керувати захворюванням.

Спочатку Onduo займеться діабетом другого типу. Компанія має намір допомогти пацієнтам приймати обґрунтовані рішення про своє здоров'я. Це можуть бути управління медикаментозним лікуванням або вироблення рекомендацій для загального підвищення якості життя.

За попередніми даними, що випускаються компанією Onduo продукти будуть включати підключення до інтернету інсулінові інжектори. Також планується запускати різні онлайн сервіси. Медичні мережі в штатах Каліфорнія і Пенсільванія вже погодилися допомогти провести клінічні дослідження таких рішень.

Також компанія Onduo буде безпосередньо підтримувати цільові групи (наприклад, Taking Control of Your Diabetes), які забезпечать зворотний зв'язок щодо майбутніх продуктів.

Джерело: Engadget
Переглядів: 152 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: