DVI

Понеділок, 22.01.2018, 10.04.48
Головна » 2017 » Липень » 6 » Фармацевтична компанія виділила $ 43 млн на розробку ліків за допомогою систем штучного інтелекту
11.00.47
Фармацевтична компанія виділила $ 43 млн на розробку ліків за допомогою систем штучного інтелекту

      Розробка нових лікарських препаратів є досить складним, тривалим і дорогим процесом, який займає роки до початку етапу клінічних випробувань на людях.

Однак є надія, що комп'ютери зможуть моделювати більшу частину процесу, що значно скорочує витрати і час. Саме тому британська фармацевтична компанія GlaxoSmithKline виділила $ 43 млн шотландської компанії Exscientia, яка спеціалізується на розробці систем штучного інтелекту. Остання має намір використовувати глибоке навчання для пошуку нових ліків.

По суті, GlaxoSmithKline передасть деякі дані і ряд цільових умов, а Exscientia буде використовувати свої системи для моделювання способів досягнення цільових умов. У разі успіху, такий процес дозволить розробити потенційні медикаменти, які близькі до того, щоб бути готовими до випробувань на людях. Ендрю Хопкінс (Andrew Hopkins) з Exscientia стверджує, що його система може знайти потенційні методи лікування в 4 рази швидше і за чверть вартості звичайного дослідного процесу.

Слід зазначити, що можливість моделювати хімічні речовини і перевіряти їх ефективність ще не довела свою успішність. Тому у нового підходу обов'язково знайдуться скептики. Але якщо все пройде добре, то в подальшому суперкомп'ютери можуть почати активно використовувати для розробки нових ефективних ліків.

Джерело: Engadget
Переглядів: 51 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: