DVI

Субота, 24.03.2018, 23.29.47
Головна » 2016 » Жовтень » 30 » Faraday Future вперше показала свій серійний електромобіль преміум-класу на відео
07.54.48
Faraday Future вперше показала свій серійний електромобіль преміум-класу на відео
      Нам ще належить дочекатися офіційної презентації Faraday Future, на якій компанія повинна представити свій перший серійний електромобіль преміум-класу. Нагадаємо, вона повинна відбутися в рамках майбутньої виставки CES 2017. Бажаючи підігріти інтерес до цього такого важливого у своїй історії події, компанія-загадка Faraday Future опублікувала короткий рекламний ролик за участю прототипу свого першого серійного електромобіля преміум-класу.
Відео, яке запитує глядача Can not hear the engine «Не можете почути звук мотора?», Демонструє кілька кадрів з автомобілем на гоночному треку Willow Springs в Каліфорнії. Приблизно посередині відеоролика з'являється вставка з відповіддю на поставлене питання, як в назві, так і в самому відео, питання - «Ви і не повинні нічого чути».

Власне, нічого більше, крім загальних обрисів автомобіля, дізнатися з відеоролика неможливо. Справа в тому, що спеціальний захисний чохол-тент приховує всі особливості дизайну автомобіля, тому навіть в момент максимального зорового контакту, отримати якесь уявлення про його зовнішність не представляє можливим. Хоча треба визнати, що в разі Faraday Future, відомої своєю таємничістю, публікація подібного ролика, а не якогось невиразного концептуального зображення - вже великий прогрес.
Крім цієї серійної моделі у Faraday Future є ще FFZero1 - концепт-кар спортивного електромобіля з футуристичним дизайном і оригінальними технологічними рішеннями на кшталт смартфона, вбудованого в центральну частину керма, і підголівника зі спеціальним портом для подачі повітря і води в шолом на голові гонщика. Але очевидно, що FFZero1 призначений не для поїздок в продуктовий магазин.

Цікаво, що відеоролик вийшов в дуже підходящий момент. Буквально на днях під сумніви була поставлена ​​фінансова стабільність компанії Faraday Future. Видання The Los Angeles Times повідомило про те, що боргові зобов'язання Faraday Future перед компанією, яка будує для неї завод в Лас-Вегасі зросли до $ 58 млн. Крім того, у Faraday Future є додаткові зобов'язання перед владою Невади на суму $ 75 млн. Сама Faraday Future ніяких офіційних заяв щодо згаданих фінансових труднощів поки не давала.

Джерело: Engadget
Переглядів: 156 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: