DVI

Субота, 24.02.2018, 09.53.11
Головна » 2017 » Липень » 4 » Фантастичний китайський автобус-тунель виявився аферою, китайська поліція почала проводити арешти у справі про шахрайство
16.00.32
Фантастичний китайський автобус-тунель виявився аферою, китайська поліція почала проводити арешти у справі про шахрайство

      Сумно, але це якраз той випадок, коли скептики мали рацію. Фантастичний китайський автобус-тунель TEB (Transit Elevated Bus), здатний «парити» над дорожніми пробками, виявився обманом. Як пише ресурс qz.com, минулої неділі, 2 липня, поліція Пекіна повідомила про порушення кримінальної справи відносно творців автобуса TEB за підозрою в масштабній афері. Як повідомляється, співробітники правоохоронних органів вже заарештували близько 30 чоловік, пов'язаних з розробкою автобуса TEB які переховуються від інвесторів.

Розробкою автобуса займалася компанія Huaying Kailai, яка дозволяла індивідуальним підприємцям вкладати гроші в проект за допомогою онлайн-майданчика. Як зазначили у відомстві, в розслідуванні шахрайства співробітників компанії беруть участь бізнесмени, які інвестували в проект автобуса-тунелю. До теперішнього часу позови проти Huaying Kailai подали як мінімум 72 бізнесмена. Посилаюся на копію поліцейського звіту, надану одним з постраждалих інвесторів, видання Southern Metropolis Daily, що з жовтня 2016 року творці «автобуса майбутнього» залучили близько $ 1,3 млрд.

Звинувачення в шахрайстві посипалися на адресу компанії Huaying Kailai відразу після перших випробувань, коли з'ясувалося, що головний інженер автобуса, не закінчив середньої школи, а інвесторам, які вклали гроші в проект, не дали ніяких гарантій. І це не кажучи про безліч претензій до технічної сторони проекту. Що ж, тепер ми бачимо, що звинувачення ці були цілком обгрунтованими.

Джерело: qz.com
Переглядів: 49 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: