DVI

Середовище, 19.12.2018, 05.37.01
Головна » 2017 » Грудень » 30 » Фантастичний бойовик Bright / «Яскравість» подивилися 11 млн глядачів за три дні.
13.00.58
Фантастичний бойовик Bright / «Яскравість» подивилися 11 млн глядачів за три дні.
      Незважаючи на досить низькі оцінки публіки та критиків (про це трохи пізніше), фентезійна поліцейська драму Bright / "Яскравість" / "Просвітлений" зібрала 11 мільйонів глядачів біля екранів телевізорів в перші три дні після виходу на Netflix (за оцінками сервісу Nielsen). Для порівняння, за той же період серіал Stranger Things 2 подивилися 15,8 млн глядачів, а другий сезон серіалу The Crown - близько 3 млн глядачів.


Таким чином перший справжній блокбастер від Netflix із зірковим складом (Уілл Сміт, Джоел Едгертон, Нумі Рапас) і практично голлівудським бюджетом в $ 90 млн можна назвати відвертим провалом. Побічно своє задоволення підтвердив сам сервіс, який вже оголосив про швидкий вихід сиквела з тим же Уіллом Смітом у головній ролі. Критики навіть висловлювали думку, що для Netflix важливіше власне реакція публіки на проект, ніж його якість або фінансова успішність.


Ну, а тепер обіцяні оцінки. Базовий рейтинг ресурсу IMDb становить 6,6 бала за 10-бальною шкалою, що досить мало (дійсно хороші фільми зазвичай оцінюються в 8 і більше балів). На Rotten Tomatoes ситуація набагато цікавіше, так як критики поставили фільму Bright / "Яскравість" відверто низькі 29%, тоді як широка аудиторія оцінила його в відмінні 88%.

Джерело: Engadget
Переглядів: 58 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: